Hakkımızda

Narçiçeği Kız Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

Artarak devam eden hizmet kalitesi ve sorunsuz mutlu bir eğitim öğretim yılı geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çanakkale’nin en çok tercih edilen özel kız öğrenci yurdu Narçiçeği olarak gençlerimizin mutluluğunu amaçlayan yurdumuz,gençlerin her türlü şikayet ve isteklerine hemen dikkate almaktadır.

Narçiçeği M.E.B’na bağlı özel bir yurt olup amacımız gençlerimizi kalabalıktan uzak mutlu bir öğenim yılı yaşatmaktır.Kaliteli ve güvenli hizmet felsefesiyle yola çıkan Narçiçeği Kız Öğrenci yurdu,3 binamız ile öğrencilere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra,aile ortamı sıcaklığını hissettirmeyi hedeflemiştir

Narçiçeği Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden; konforlu, güvenli ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sağlar.Yurdumuzda sorumlu idari personelimiz ,güvenlik görevlilerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Nar Çiçeği Kız Öğrenci Yurdumuz,Çanakkale Kepez girişinde olup,Güzel Sanatlar Lisesi karşısında, Kolin Hotel’in bitişiğinde, Terzioğlu Kampüsü'nün karşısındadır. Kipa alışveriş merkezine 200 m uzaklıkta bulunmaktadır.

Yurdumuz deprem yönetmeliğine uygun olarak, yurt amaçlı yapılmış olup deniz manzaralı, kaloriferli ve tüm odaları ısı yalıtımlıdır. Her odada banyo,WC ve balkon vardır. Ayrıca öğrencilerimizin ortaklaşa kullandıkları TV ve etüt salonlarımız vardır. Odalarımız 1 , 2, 3 kişiliktir.

Baba eli kadar güvenli,Anne eli kadar şefkatli, Huzurun Konforun Çanakkale’deki Tek Adresi

İmkanlarımız

Açık Büfe Kahvaltı

4 Çeşit Akşam Yemeği

Her Odada Duş & Tuvalet

Her Odada Buzdolabı

Çamaşır & Ütü Hizmetleri

Kablosuz İnternet

Etüt & TV Salonları

24 Saat Sıçak Su

Doğalgazlı Merkezi Isıtma

Ticaret Ünvanı : Çiçekli Bahçe17 İnş. Gıda Tür.San.ve Tic.Ltd.Sti.